Menu

Creepiest Pet Shop

26 lutego 2018 - Informacje

Posiadanie zwierzaka jest wielką odpowiedzialnością, chyba że zwierzę to Pustelnik. W takim przypadku nie ma z tym wiele wspólnego. Jednak w przypadku większości zwierząt domowych właściciel musi wziąć na siebie odpowiedzialność za opiekę i karmienie. W zależności od zwierzaka, to duża lub mała praca. To samo dotyczy potworów, którzy chcą adoptować własnego zwierzaka do miłości. Tak, nawet potwory chcą mieć szczeniaka z czterema głowami, aby zadzwonić do własnego. Może możesz im pomóc znaleźć idealnego, uroczego towarzysza.

Creepiest Pet Shop, zaprojektowany przez Levi Bushue i opublikowany przez Game Crafter, składa się z 49 kart zwierząt domowych i 88 kart potworów. Karty są tak grube i trwałe jak standardowa karta do gry. Dzieło jest po prostu wyjątkowe. Wysoce stylizowany i kolorowy, żartobliwie rejestruje przerażające potwory i wyświetla je na kartach w sposób rozpoznawalny zarówno dla fanów horrorów, jak i dla rodzin. Artyści Harris Fagotto i Matthieu Cousin wykonali świetną robotę.

Ile to jest Mutant Puppy In the Window …?

Uwaga: pamiętaj, że kiedy sklepy zoologiczne były w centrach handlowych, możesz kupić szczeniaka po lub przed zakupem dżinsów? Tak, to było dziwne …

Aby skonfigurować grę, najpierw oddziel karty według typu, aby utworzyć talię potworów i zwierzaków. Pomieszaj oba talie osobno.

Po drugie rozdaj 5 kart Potworów każdemu graczowi, zakryte. Ustaw talię Potworów na bok.

Po trzecie, daj tal zwierzęcia losowemu graczowi.

To wszystko do ustawienia gry. Czas adoptować zwierzaka, który najlepiej można opisać jako obrazę dla Boga.

Ten z ogonem skorpiona

Creepiest Pet Shop jest rozgrywany w rundach, z których każda składa się z kilku etapów. Podsumowano tutaj jedną rundę gry.

Krok 1: Rozwiąż efekty

Każdy gracz, który ma efekt Karta Potwora może ją teraz odtworzyć i rozwiązać. Granie w efekt Karta Potwora w tym momencie jest opcjonalna, ale jest to jedyny czas w trakcie jej trwania.

efekt creepiestpetshop

Najskuteczniejsze karty Potworów będą wymagały, aby cel tego efektu natychmiast go rozwiązał. Niektóre efekty kart Potworów mają efekty, które “utrzymują się”, utrzymując efekt w nieskończoność, dopóki efekt karty Potwora nie zostanie odrzucony. Co gorsza, efekty trwałego efektu stosu kart Monster, co oznacza, że ​​gracz może być nieszczęśliwy, aby stać się celem kilku efektów, które pozostają z nimi w rundzie po rundzie, dopóki nie zostaną usunięte.

Aby usunąć efekt, gracz musi odrzucić kartę Potwora “Przerażający Potwór” (dowolną kartę Potwora z 2 lub więcej symbolami na niej).

Krok 2: Odrzuć i narysuj

Zaczynając od ostatniego gracza, który adoptuje zwierzaka, gracze wybierają teraz do 3 kart Potworów w swoich rękach, aby umieścić je na stosie kart odrzuconych. Następnie mogą dobierać karty Potworów z talii kart Potworów do aktualnego limitu rozmiaru ręki (domyślnie 5, ale efekty to zmienią).

Krok 3: Przyjęcie!

Dwie pierwsze karty ze zwierzętami są teraz rysowane i odkrywane z talii zwierzaka.

Gdy tylko druga karta zostanie umieszczona na stole, wszyscy gracze (oprócz tego, kto aktualnie trzyma talię zwierzaka), mogą zagrać 1 kartę potwora, która ma symbol odpowiadający symbolowi na odkrytych kartach zwierząt. Te karty muszą być grane obok karty zwierzęcia i odkryte. Każda karta Monster może zostać użyta tylko do przyjęcia dokładnie 1 karty zwierzaka, ale gracze mogą zagrać więcej niż jedną kartę potwora na jednej karcie zwierzęcia, o ile symbole są zgodne. Jest to konieczne, gdy karta Pet ma więcej niż 1 symbol. Karta Potworów z więcej niż jednym Symbolem zapewnia oba.

creepiestpetshop-doublesymbol

Niektóre karty Monster są uważane za “dzikie”. Można je zagrać na dowolnej karcie zwierzaka, a symbol “dzikiego” będzie dokładnie odpowiadał 1 symbolowi zwierzęcia wybranego przez gracza.

Pierwszy gracz, który dopasował symbole zwierzaka do wszystkich symboli karty Potwora, pomyślnie przejął kartę Zwierzęta. Karta zwierzaka jest pobierana i umieszczana przed graczem, odkryta. Karty potworów używane do pomyślnego przyjęcia są odrzucane. Wszystkie pozostałe karty Monster są zwracane ich właścicielom.

Jeśli na kartę Peta zostanie zagrana karta Potwora, a symbole nie są zgodne lub reguła zostanie zerwana, gracz zostanie ukarany. Nie mogą przyjąć zwierzęcia do rundy i muszą odrzucić 1 wcześniej przyjętą kartę zwierzęcia. Oczywiście, muszą najpierw zostać złapani na oszustwie lub złamaniu zasad, które należy ukarać.

To kończy rundę gry. Talia Pet jest przekazywana do następnego gracza w kolejności kolejność i rozpoczyna się nowa runda.

Opieka i karmienie słodkich koszmarów

Gra kończy się, gdy rozpoczyna się nowa runda i nie ma kart zwierząt do przechwycenia. Gracze liczą teraz, ile mają całkowitych symboli na swoich kartach zwierząt. Nie została przyjęta całkowita liczba kart zwierząt domowych. Gracz z największą liczbą symboli wygrywa.

Aby dowiedzieć się więcej o Creepiest Pet Shop, odwiedź stronę gry o Game Crafterze.
Ostatnie słowo

finalword_childgeek The Child Geeks lubił grafikę karty tak samo, jak szybką i wściekłą zabawę dostarczoną przez grę. Według jednego z dzieci, Geek: “Musisz być szybki i naprawdę oglądać karty. Symbole są małe, więc musisz także szukać pasujących kolorów. “Ponieważ gra niewiele więcej niż pasuje do symboli i kolorów, nawet młodzi Geekowie byli w stanie grać i być tak samo konkurencyjni jak ich starsze rodzeństwo. Według jednego z młodych Child Geek: “Zabawa ze swoim starszym bratem jest fajna” Założę się, że tak! Ale pod koniem i szturchaniem się nawzajem, Dzieci-Geki odegrały poważną grę szybkości i dokładności. Gra w karty była dokładna, a ból nieosiągnięcia zwierzęcia był widoczny na ich twarzach. Kiedy gry się skończyły, Child Geeks wszyscy głosowali za zatwierdzeniem Creepiest Pet Shop.

finalword_parentgeekThe Parent Geeks bawił się jako rodzina, a nawet ze swoimi rówieśnikami, ale to gracze, którzy nie lubili rodziców, najbardziej lubili tę grę. Według jednego z takich Parent Geek: “Jest to łatwa gra do nauki i naprawdę fajna gra do grania. Ma wybuchy szybkiej gry, a następnie okres ochładzania, który pozwala każdemu dostosować swoje siedzenia i skupić się na kolejnej rundzie. “Kolejny rodzic Geek powiedział:” Gra działa bardzo dobrze z rodziną i jest fajna gra z mieszaną grupą dorosłych i dzieci. Działa również z dorosłymi, ale jest całkiem lekki. “The Parent Geeks byli także wielkimi fanami grafiki i zachichotali, gdy rozpoznali postaci z horrorów ilustrowanych jako urocze zwierzęta i nie przerażające potwory. Bez wahania, Rodzice Geeks zatwierdzili Creepiest Pet Shop.

The Gamer Geeks uwielbiał dzieło sztuki, ale nie grę. Według jednego z graczy Gamer Geek: “To nie jest żadna gra, żeby być szczerym. Grasz tak szybko, jak tylko potrafisz, które pasują do symboli. Cała gra sprowadza się do tego, kto jest najszybszy z najlepszym wzrokiem. Nie ma się czym ekscytować. “Kolejny Gamer Geek powiedział:” Lubię gry w czasie rzeczywistym, ale ten nie działa dla mnie. Pełne oceny dzieła, ale gra pozostawiła mnie w spokoju. “Oczywiście nie gra dla elitarystów, ale wszyscy zgodzili się, że gra będzie dobra dla rodzin, dzieci i nie-graczy. Przynajmniej dopóki nie znudzi ci się gra. The Gamer Geeks wszyscy głosowali za odrzuceniem Creepiest Pet Shop.

finalword-fathergeek Podobnie jak Gamer Geeks, nie uważam gry za interesującą. To wciąż w kółko. Podobnie jak Gamer Geeks (i wszyscy inni), zakochałem się w dziełach sztuki. Po prostu wyjątkowe, ale wizualne zainteresowanie nie przekłada się na zabawną grę. Tak jest, dopóki nie zagrasz z dziećmi. Kiedy umieścisz Creepiest Pet Shop przed grupą Child Geeks, poziom energii w pomieszczeniu wzrośnie o co najmniej 300 punktów. The Child Geeks bardzo podobało się tej grze i tak dobrze się bawili, że ich entuzjazm uzależniał, a nawet Gamer Geeks zaczęli się śmiać podczas gry. Dlatego myślę, że Creepiest Pet Shop najlepiej gra rodzina. To świetna gra, która pozwala różnym umiejętnościom i wiekowi mieszać się i spotykać przy stole do gier. Dzięki prostym zasadom i powtarzalnej grze – coś, co zwykle nie działa zbyt dobrze – gra jest prosta i zabawna.

Jeśli lubisz szybkie gry karciane, w których akcje w czasie rzeczywistym robią duże gry w czasie rzeczywistym, spójrz na Creepiest Pet Shop. Choć nie będzie to pociągać za serce elitarnych graczy, to z pewnością sprawi przyjemność dziecku w tobie i dzieciom, z którymi masz tyle szczęścia, aby grać w tę grę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.