Menu

Demon Espionage

3 stycznia 2019 - Informacje

Szatan upadł, a teraz walka o władzę szaleje w domenach piekła. Absolutną moc można uzyskać zbierając dusze. Dwie przeciwne siły, jedna, która chce odrodzić Piekło, i ten drugi, który chce zachować go takim, jaki jest, teraz walczą o kontrolę. Po czyjej stronie jesteś oczywisty, ale nie przeciwnik. Czy są przyjaciółmi czy wrogami? Czy stoją po twojej stronie lub szukają twojego upadku?

Szpieg demoniczny, zaprojektowany przez Dasmonda. L, Jodie Huang, Maycent.Y, J J. Tan, Vincent Zhang i opublikowane przez 5tails Studio, będą podobno składać się z 6 kart zdrowia, 6 kart frakcji (3 cienie / 3 buntowników), 30 kart duszy (w wartości 1, 2 i 3) i 79 kart Walki. Ponieważ jest to recenzja wcześniej wydanej gry, nie mogę komentować jakości komponentu gry. Ilustracje Jodie Huanga przedstawiają zaskakująco uroczą wersję piekła i jego sługusów.

Marszujemy do wojny!

Aby skonfigurować grę, najpierw daj każdemu graczowi 1 kartę zdrowia. Karty zdrowia są umieszczone przed graczem będącym właścicielem i widoczne dla przeciwników gracza. Umieść nieużywane karty zdrowia w polu gry.

Po drugie, weź kilka kart Frakcji (Shadow i Rebel), określonych przez liczbę graczy w grze i przetasuj. Rozdaj 1 kartę każdemu graczowi, twarzą w dół. Gracze powinni spojrzeć na swoją kartę, a następnie umieścić ją zakrytą obok karty zdrowia. Oprócz określenia, którą z frakcji gracz jest włączony, karta frakcji służy do oznaczenia aktualnej wartości karty zdrowia gracza. Przywróć wszystkie niewykorzystane karty frakcji do pudełka gry.

Po trzecie, weź kilka kart “Reveal” w oparciu o liczbę graczy i przetasuj z kartami Walki. Przywróć wszystkie nieużywane karty “Reveal” z powrotem do pudełka gry. Rozdaj 5 kart Walki każdemu graczowi, twarzą w dół. Umieść pozostałą talię kart Walki w środku pola gry, twarzą do dołu. Jest to talię ciągnięcia kart Walki na czas trwania gry.

Po czwarte, weź kilka kart Dusz na podstawie liczby graczy i przetasuj, kładąc talię zakrytą obok kart Walki.

To wszystko do konfiguracji gry. Czas zebrać kilka dusz.

Wojna to piekło

Szpieg demona rozgrywany jest na zmianę. Tutaj podsumowano turę gracza. W każdej chwili podczas tury gracza mogą zagrać kartę ulepszonego działania.

Krok 1: Zaangażuj się lub wycofaj

Pierwszą decyzją, którą gracz musi podjąć, jest określenie, jak aktywni są w tej turze. Jeśli gracz podejmie walkę z przeciwnikiem, ich kolej trwa dłużej (przejdź do kroku 2). Jeśli jednak gracz zdecyduje się wycofać, musi odrzucić wszystkie karty w swojej ręce. Jednak zanim to zrobią, muszą być w stanie zademonstrować, że żadna z kart, które odrzucili, nie może zadawać obrażeń. Jeśli mają karty, które mogą zadać obrażenia, muszą się zaangażować.

Krok 2: pojedynek!

Zarówno gracz, który zainicjował pojedynek, jak i atakowany przeciwnik, musi teraz umieścić przed sobą 1 kartę Walki w dół. Gdy obie karty są zakryte, gracz, który zainicjował pojedynek, prosi przeciwnika, jeśli chce zagrać w karty z ograniczoną akcją. Jest to opcjonalne dla przeciwnika, ale świetny sposób na dodawanie bonusów, kar i rzucanie kluczem w prace. Gdy przeciwnik zagrał swoją kartę, gracz zagrywa kartę Limitowanej akcji.

http://www.gryfbet-gielda.pl/
http://www.ann-design.pl/
https://redsms.pl/
https://www.redsonia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.