Menu

Dropzone Commander

14 października 2018 - Informacje

Jednak w niektóre dni po prostu chcesz spłaszczyć budynek, w którym znajdują się żołnierze przeciwnika.

Dzisiaj mówię o zamiataczu Dropzone przez Hawk Wargames. DzC (jak to skrócimy na czas i akroniminalną seksienność) to wielka gra science fiction osadzona w 27 wieku. Jak wszyscy wiecie, w XX wieku ludzkość została wyparta ze swoich głównych światów, w tym Ziemi, przez inwazję pasożytniczej Plagi. Teraz, 160 lat później, nadszedł czas, aby je odzyskać!

DzC to gra o połączeniu broni – konieczność różnorodnych jednostek spełniających wyspecjalizowane role. W danej turze będziesz miał oddziały piechoty przeszukujące wysokie wzniesienia dla cennych celów i angażujące się w prowadzenie walki w ich halach. Wyślemy czołgi i piechurów, którzy wyzwolą potężną siłę ognia w siebie nawzajem i te wysokie wzrosty, powodując ich upadek. Twój samolot będzie przeskakiwał przez cały stół z prędkością naddźwiękową, jednocześnie wysadzając czołgi i bombardując wysokie wzniesienia (w 27. wieku naprawdę nie chcesz być koniem), a twoja siła przeciwlotnicza będzie ścigać te samoloty.

Będziesz miał statki-dropsy. Wrócimy do nich za chwilę.

Aby przewinąć w razie gdybyś go nie zauważył, tak, możesz wysadzić skrobaki nieba w DzC. Jedna z tych przyjemności, którym tak rzadko się udaje.

Oczywiście wiele gier zawiera wszystkie te elementy. Jednak przynajmniej w moim doświadczonym, rzadko osiągają one poziom prawdziwych połączonych ramion. W większości gier spamowanie (zwykle piechota lub czołgi) może naprawić wszystkie twoje problemy, takie jak sos Worcestershire w gotowaniu.

Nie dla DzC, gdzie ignorowanie jakiegokolwiek elementu w twojej armii może być katastrofalne. Rzeczywiście, odkryłem, że wiele gier sprowadza się do tego, kto może zdobyć przewagę w jednej części bitwy – powiedzmy, na przykład, polując na wszystkie AA wroga – a następnie wykorzystując tę ​​nagłą słabość.

Oprócz tej specjalizacji, co wyróżnia DzC? Co ciekawe, nie jest to podstawowa zasada. Tam, gdzie gry takie jak Infinity mogą polegać na wprowadzaniu innowacji w podstawowej mechanice gry wojennej, DzC nie jest.

http://www.americanbar.pl/
http://100mb.pl/
http://jesiennedzieciaczki.pl/
http://www.cpenergia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.