Menu

Walka na Marshmallow!

26 lutego 2018 - Informacje

Podstawowy składnik współczesnego ptasie mleczko pochodzi z rośliny Althaea officinalis, która rośnie – tak zgadłeś – w pobliżu i wokół bagien. Starożytni Egipcjanie używali malwy z rośliny, aby leczyć drapiące gardła i robili cukierki jako ofiary bogom. Dzisiaj najczęściej je pieczemy. W tej grze gracze będą jeść, rzucać, rzucać i wyrzucać swoje pianki. Egipscy bogowie byliby najbardziej zadowoleni …

Marshmallow Fight !, zaprojektowany przez DJ Wilde’a i opublikowany przez Game Crafter, składa się z 1 czasomierza piasku, 50 plastikowych żetonów i 36 kart Stunt. Nie dołączony do gry, ale konieczny do gry, to torba z piankami na 3 do 4 graczy. Najlepiej, aby normalny rozmiar, ale mniejszy Geek dla dzieci miał łatwiejszy czas z minis.

Uwaga: Proponuję zagrać w tę grę na zewnątrz, chyba że chcesz zagłębić marshmallows za regały i narożniki na następny tydzień po zakończeniu gry.

Sugary Brawl

Przed rozpoczęciem gry daj każdemu graczowi odpowiednią ilość pianek lub ułóż je w dużej misce, w której wszyscy gracze mogą z łatwością do nich dotrzeć. Połóż znaczniki czasu i piaskownicy na jednej stronie i potasuj karty Stunt, aby utworzyć talię Stunt Stunt.

Kiedy nadejdzie kolejka gracza, dobierają wierzchnią kartę z talii kaskaderów i decydują się na próbę wykonania sztuczki lub przejścia (która automatycznie kończy swoją turę). Większość kart Stunt ma odtwarzacz, który wykonuje bilans równowagi i zręczności. Kilka nawet ma limit czasowy. Istnieje również niewielka liczba, która rozpocznie walkę na ptasie mleczko, w której wszyscy gracze są zachęcani do udziału i rzucania pianek, podczas gdy rodzice patrzą na nią z niepokojem.
Przykład tylko kilku z wielu akrobacji w grze

Przykład tylko kilku z wielu akrobacji w grze

Jeśli gracz z sukcesem wykona wyczyn, otrzyma punkty, które są śledzone przez tokeny. Jeśli nie uda się ukończyć kaskadera pomyślnie lub przejdzie, karta Stunt zostanie odrzucona. Tak czy inaczej, tura gracza dobiega końca, a następny gracz wykonuje swoją turę, rysując kartę Stunt.

Słodkie zwycięstwo

Pierwszy gracz, który zbierze 10 żetonów, wygrywa grę. Przypuszczam jednak, że wszyscy wygrywają, ponieważ jedzą pianki.

Aby dowiedzieć się więcej o Marshmallow Fight !, odwiedź stronę internetową gry o Game Crafter.
Ostatnie słowo

finalword-childgeeks Oczywiście, że Geek Dzieci uwielbiał tę grę. Chociaż trudno było stwierdzić, czy podobały im się gry lub jedzenie pianek. Według jednego z Child Geek: “To jest najlepsza gra towarzyska!”. Ten szczególny “Child Geek” mógł zostać zapchany cukrem, ale jego entuzjazm był prawdziwy. Wyzwania, jakie stwarzały karty Stuntów, utrzymywały na swoich palcach u stóp Geek Dzieci i tarzały się ze śmiechu. Ich ulubionym wyczynem były oczywiście walki na pianki marshmallow. One zawsze trwały dłużej niż były potrzebne i zaowocowały serią gorących wymian skupionych na debacie, kto pierwszy uderzył pociskiem cukierniczym. Bez względu na to, kto wygrał, wszyscy zawsze czuli się zwycięzcami i świętowali jedząc marshmallow lub 10. Jak to ujął jeden z dzieci, Geek: “Wygraj, przegraj, dostaję cukru. Wszystko dobrze. “Rzeczywiście tak jest. The Child Geeks zagłosowało za zatwierdzeniem Marshmallow Fight!

The Parent Geeks nie byli fanami rzucającego aspektu gry, a niektórzy nawet usunęli karty walki z pianką. Okazało się, że to błysk blasku, ponieważ uratował Rodziców Geeków od zbierania pianek i nie zaszkodził grze. Według jednego z rodziców: “Akrobacje w grze są świetne, ale jeśli nie chcesz robić jednego lub więcej z nich, musisz tylko usunąć karty. To świetny sposób na dostosowanie gry do graczy lub obszaru gry. “W tym przypadku, pokój dzienny. The Parent Geeks uwielbiali nawet grać, ale stwierdzili, że cieszą się grą bardziej jako rodzina niż z rówieśnikami. Jak to określił Parent Geek: “Tę grę trzeba grać z dziećmi. I, chłopcze, czy to jest zabawne. “Tak naprawdę zabawne, że wszyscy nadrzędni geekowie głosowali za przyjęciem Marshmallow Fight!

finalword-gamergeeksThe Gamer Geeks lubił koncepcję gry, ale nie mógł się zmusić, by zasugerować walkę na Marshmallow! była grą dla elitarnych graczy. Sugerowali jednak, że wszystko, czego potrzeba, aby doprowadzić grę na bardziej “dorosły poziom”, to wprowadzenie alkoholu jako “kary” za utracone akrobacje. Według jednego z graczy Gamer Geek: “Tak to będzie działać. Jeśli nie zdasz egzaminu, musisz wziąć drinka. Jeśli zdecydujesz się całkowicie opuścić wyczyn, musisz wziąć dwa drinki. Jeśli gracz z powodzeniem wykona swój kaskader, przeciwnicy gracza będą musieli wypić drinka! “Zasadniczo, dużo picia. Inny Gamer Geek powiedział: “Każda gra, w której rzucasz cukierki, jest świetna dla dzieci, ale nie dla diabetyków takich jak ja. Daję grę pełną ocenę za bycie zabawną dla młodszej publiczności, ale nie mogę poprzeć tej gry. “Kiedy głosy były w grze, Gamer Geeks dał Marshmallow Fight! przejście.

finalword-fathergeek Zwykle bardzo zachęcam moich Geeków Dziecka, aby NIE wkładali składników gry do ust. Musiałem nawet zdobyć się po kilku Rodziców Geekach. Nie w tej grze. Ponieważ główny składnik jest jadalny, zachęcamy do jedzenia najważniejszego kawałka gry. Jako takie, miej pod ręką dużo dodatkowych pianek. Zwłaszcza jeśli gracze naprawdę dostają się do podrzucania marshmallow. O ile, oczywiście, nie masz super czystego domu, a gracz nie ma nic przeciwko temu, że brud zanieczyszcza ich białą, słodką dobroć. Co mi przypomina, to nie jest dobry pomysł, aby wyrzucić jedzenie, ale w przypadku tej gry jest to niezbędne do zwycięstwa.

Walka na Marshmallow! łączy w sobie dwie rzeczy, które sprawiają, że jest nie do odparcia dla Child Geeks: cukier i niegrzeczność. Wraz z postępem gry wzrasta również poziom łatwości, z jaką gracze jedzą marshmallows i rywalizują. Gra utrzymuje graczy na palcach, ponieważ losowa walka na marshmallow może w każdej chwili wybuchnąć. To była świetna gra, moim zdaniem. Utrzymując wszystkich graczy zaangażowanych, zarówno jako widzów, jak i na krawędzi, gra działa szybko i utrzymuje wszystkich zaangażowanych. Czas (i marshmallows) latają podczas gry.

Lubiłem Marshmallow Fight! i uważam, że jest to jedna z tych gier, które wprowadzają odpowiednią ilość kontrolowanego chaosu, aby uczynić ją niezapomnianą i doskonałą zabawą. Parent Geeks może uznać całe doświadczenie za nieco stresujące, ale Child Geeks z pewnością świetnie się bawi. Wypróbuj tę słodką grę zręczności i konfliktów, gdy pozwala na to czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.